Eurowine

Громадська спілка «Українська асоціація садівництва та ягідництва»

Официальный сайт: ukrsadprom.com

Ключевые слова: ukrsadprom.com http://ukrsadprom.com http://www.ukrsadprom.com ukrsadprom

Сьогодні в країні ми спостерігаємо негативні соціально-економічні процеси в галузі садівництва та ягідництва, що обумовлені збільшенням податкового навантаження на виробників, відсутністю бюджетного фінансування, підвищення цін на засоби захисту рослин, мінеральні добрива, логістику тощо. Всі ці чинники в кінцевому випадку впливають на збільшення собівартості виробленої продукції. В свою чергу ринок збуту вітчизняної продукції зменшується через надмірну пропозицію на ринку України аналогічного товару іноземних компаній.
Вважаю, що така тенденція на сьогодні є неприйнятною та не задовольняє вітчизняних виробників.
Враховуючи вищеозначені негативні тенденції було прийнято рішення про створення галузевої організації - Громадської спілки «Українська асоціація садівництва та ягідництва», яка має на меті поєднання виробничого, наукового і комерційного інтересів учасників з метою координації їх діяльності для розв'язання спільних економічних та соціальних завдань, забезпечення сталого розвитку галузей садівництва та ягідництва, концентрації наукового, інтелектуального, технологічного, економічного потенціалу, кадрових ресурсів, підвищення ефективності їх використання.
Створення такої організації зумовлено рядом проблемних питань та викликів, які на сьогоднішній день існують у галузях садівництва та ягідництва і потребують нагального вирішення. До них можливо віднести проблеми з реалізацією продукції в умовах відкритої конкуренції з іноземними компаніями, відсутність бюджетного фінансування, прийнятного кредитування, тощо.
Хочу нагадати, що саме постійна, систематична співпраця між виробниками та громадськими організаціями у таких країнах як Польща, Німеччина, Нідерланди дала найбільш ефективний результат в частині пошуку ринків збуту продукції та розвитку плодово-ягідного бізнесу.
Впевнений, що плідна робота громадської спілки «Українська асоціація садівництва та ягідництва» з виробниками вітчизняної плодово-ягідної продукції та суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності надасть позитивні результати для кожної із сторін.
Запрошую до співпраці та спільного вирішення існуючих проблем в садівництві та ягідництві.


EuroWine

29/06/2017 17:39Languages

Ужгородский коньячный завод Директор - Гисем Владимир Васильевич 88000, Украина, г. Ужгород ул. Тимирязева, 19, тел.: (0312) 63-86-21, 64-20–93 e-mail: ukz@tysa.ua

ВИНОГРАДАРСТВО И ВИНОДЕЛИЕ Аналитические исследования, Экспертизы, Консультации Александр Сидоренко +38(050) 318-16-90