З директора Інституту агроекології Ореста Фурдичко зняли електронний браслет

З підозрюваного детективами НАБУ в отриманні неправомірної вигоди директора Інституту агроекології і природокористування Ореста Фурдичка зняли електронний браслет.

Таке рішення ухвалив суддя Солом’янського районного суду міста Києва за результатами розгляду клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про продовження запобіжного заходу, повідомляє «Слово і Діло».

Прокурор у судовому засіданні вказував, що ризики переховування від органів досудового розслідування, знищення, приховування або спотворення доказів, а також незаконно впливати на потерпілого, свідків, іншого підозрюваного не зменшилися. Тому в САП просили продовжити дію всіх обов’язків.

Адвокат і підозрюваний виступали проти задоволення клопотання й підкреслювали, що, на їхню думку, існування зазначених ризиків не доведене.

Однак суддя погодився з доводами прокурора САП і частково задовольнив клопотання, подовживши дію наступних обов’язків: прибувати за першою вимогою; повідомляти про зміну місця проживання та/або роботи; не відлучатися з Києва та Києво-Святошинського району Київської області без дозволу; утримуватися від спілкування з фігурантами та здати на зберігання закордонні паспорти. Водночас обов’язок носити електронний браслет суд скасував.

Джерело: https://www.slovoidilo.ua/2018/03/07/novyna/polityka/dyrektora-instytutu-ahroekolohiyi-znyaly-elektronnyj-braslet#.WqVXXCozP-A.facebook

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ


Возбуждено уголовное дело о пьяной охоте нардепа Скуратовского и экс-губернатора Забелы
27.10.2018 03:45

Голова Узинської об`єднаної громади Віталій Гринчук: “Наш обов`язок – забезпечувати національно-патріотичне виховання”
09.07.2018 20:54

З директора Інституту агроекології Ореста Фурдичко зняли електронний браслет
15.03.2018 17:38

НАБУ затримало на хабарі директора Інституту агроекології Ореста Фурдичко
31.12.2017 07:36

ОСТАННЯ МЕЖА. Або Чому сьогодні поновилися скандали навколо Національної академії аграрних наук України?
29.11.2017 08:25


Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на justpeoplenews.com. Для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет-изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.