Eurowine

ДІЛОВА КИЇВЩИНА - ДЕЛОВАЯ КИЕВЩИНА

Авдонін Володимир Михайлович - начальник телекомунікаційних послуг цеху № 2 Київської обласної філії ВАТ «Укртелеком»
Авраменко Галина Федорівна - голова Немішаївської селищної ради
Анопрієнко Михайло Романович - депутат Обухівської районної ради, начальник відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації
Антропов Юрій Миколайович - Керівник ФГ «Ельдорадо»
Бабенко Любов Василівна - Голова Небелицької сільської ради
Бабич Галина Гаврилівна - директор Іванківського психологічио-реабілітаційного центру для населення, постраждалого від наслідків аварії на ЧАЕС, голова Іванківської районної громадської організації «Центр розвитку громади»
Баженов Андрій Васильович - директор ВП «Центр», TOB «Регіон»
Бардис Микола Григорович - сільський голова Митницької сільської ради
Батов Бат Муртатович - голова ПСП «Колос»
Бедрата Маргарита Іванівна - директор школи мистецтв, заслужений працівник культури України
Береговий Віктор Миколайович - директор TOB «Пологівське»
Бесідовський Олег Миколайович - директор ПМП «Альтаїр»
Білошапка Віталій Михайлович - викладач народного відділу Миронівської школи мистецтв
Бобир Юрій Петрович - Копачівський сільський голова
Богатир Василь Михайлович - депутат Обухівської районної ради, генеральний директор ЗАТ «УкрЕско»
Богуславський Валерій Йосипович - директор TOB Науково-виробниче підприємство "Агротехніка- МЛТ"
Богуш Володимир Олексійович - головний державний санітарний лікар Іванківського району
Бондар Анатолій Григорович - Шкарівський сільський голова
Борзак Микола Валентинович - директор ПП «Борзак»
Бурий Сергій Олександрович - директор TOB «Бур-Транс»
Бурчак Юрій Васильович - заслужений працівник культури України, художній керівник ансамблю пісні «Барви України»
Василина Руслан Анатолійович - директор TOB «Браун»
Васильєва Ольга Валентинівна - заступник головного лікаря Іванківської центральної районної лікарні з експертизи тимчасової непрацездатності
Вашулеико Валентина Петрівна - провідний методист Бородянської централізованої бібліотечної системи
Вдовиченко Тамара Миколаївна - директор Устимівської загальноосвітньої школи І—III ступенів
Величко Петро Іванович - голова правління ВАТ «Богуславський кар'єр»
Виродов Юрій Іванович - директор ПП Кузня "Росич"
Вікован Іван Петрович - директор Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році», заслужений працівник культури України
Вітер Володимир Іванович - начальник комунального підприємства Іванківської районної ради «Виробниче управління житлово-комунального господарства»
Владика Митрофан - архієпископ Білоцерківський і Богуславський
Вовк Світлана Петрівна - керуюча справами Васильківської районної ради
Вовкотруб Володимир Григорович - начальник управ¬ління ветеринарної медицини у Білоцерківському районі
Володько Лариса Володимирівна - завідувач складу спецій МПЗ «Легко»
Гавриленко Григорій Олександрович - директор TOB «Аратта»
Гаєвський Володимир Антонович - селищний голова смт Терезине
Галуненко Олександр Васильович - заслужений льотчик-випробувач СССР, народний депутат 5-го скликання, Герой України
Гамов Володимир Володимирович - директор TOB «Діліжанс»
Ганжа Анатолій Андрійович - голова ВАТ «БМУ-10»
Гартік Валерій Володимирович - Козинський селищний голова
Гасратов Акіф Вагіф Огли - директор ПраТ «Плахтянський дослідний завод ветеринарних препаратів»
Герасименко Валентина Прохорівна - начальник Центру поштового зв'язку № 13 м. Славутича
Гереханов Юрій Геннадійович - начальник організаційного відділу Миронівської районної державної адміністрації
Гірник Андрій Павлович - генеральний директор ПАТ «ВЕТРОПАК Гостомельський склозавод»
Глиняна Тетяна Анатоліївна - директор закупівельного виробничого підприємства «Хутровик»
Глущенко Василь Іванович - директор держлісгоспу, заслужений працівник лісового господарства України
Глущенко Владислав Степанович - директор приватного підприємства «Школярик»
Глущенко Людмила Павлівна - заслужений працівник культури, бібліотекар села Яблунівки
Гончаров Віктор Іванович - викладач народного відділу Миронівської школи мистецтв
Гончарук Марія Петрівна - методист КОІПОПК
Горулько Леонід Васильович - директор ЗОШ № 6 міста Василькова
Горячий Іван Іванович - голова районної профспілки працівників освіти і науки
Грамоткін Ігор Іванович - генеральний директор ДСП «Чорнобильська АЄС»
Гринюк Василь Михайлович - директор ПП «Кривець»
Гриценко Надія Іванівна - заслужений учитель України, учитель української мови та літератури Вороноківської ЗОШ І—III ступенів
Гріненко Юрій Олександрович - директор Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни
Гудзенко Віталій Іванович - директор TOB «Агро-Лідер-Україна»
Даліба Олександр Анатолійович - технічний директор приватного акціонерного товариства «Росава»
Даниленко Валентина Петрівна - генеральний директор СТОВ «Агросвіт»
Данько Надія Іванівна - керівник зразкового танцювального ансамблю «Ластівка», с. Циблі
Девко Тимофій Петрович - сільський голова села Стовп'яги
Дергачов Ігор Васильович - директор ФГ «Ніна»
Джус Олег Всеволодович - лікар-інфекціоніст Бородянської ЦРЛ
Дзірун Анатолій Васильович – директор приватного підприємства імені Шевченка
Дмитренко Володимир Васильович - голова правління ЗАТ «Березанська ПМК-11»
Доброскок Сергій Григорович – директор TOB «Укрпромпостач - 95»
Дорошенко Микола Григорович - заступник директора TOB «Укрполімерконструкція»
Дубровін Олексій Леонтійович - директор Миронівського навчально-виховного комплексу
Дундич Віталій Степанович - голова фермерського господарства «Праця»
Жаболенко Ірина Миколаївна - директор комунального підприємства «Житлово-комунальний Центр»
Жаловага Анатолій Степанович - ректор Українського гуманітарного і нституту
Жигалло Володимир Костянтинович – перший заступник міського голови міста Славутича, депутат Київської обласної ради
Жихарєв Олег Анатолійович – директор TOB «Агрофірма "Київська"»
Залевська Катерина Леонтіївна – методист Миронівського районного будинку культури
Запорожець Євген Андрійович – директор ВАТ «Згурівський агробуд»
Золотоверхий Сергій Васильович – директор ПП «Злотоверхі»
Зубков Микола Борисович - директор ФГ «Риск»
Зубчик Олександр Миколайович - директор СТОВ «Старинська птахофабрика»
Іващенко Олександр Миколайович - голова Макарівської селищної ради
Іващенко Павло Миколайович - керівник КП Фірма "Агробудпостач"
Іванета Любов Яківна - голова правління СГВК «Колос»
Ільченко Микола Григорович - механізатор філії ПрАТ «НВФ Урожай їм. Бузницького О.Г.»
Калапац Олександр Михайлович - директор державного підприємства «Іванківське лісове господарство»
Качан Іван Іванович - голова Великобугаївської сільської ради
Кийко Наталія Андріївна - сільський голова села Переясловського
Кирута Леонід Сергійович - голова ФГ «Колосок»
Клименко Анатолій Данилович - директор КГІ «Побутовик»
Клименко Ганна Єгорівна - директор дитячого оздо¬ровчого комплексу санаторного типу ЗAT «Славутич»
Клименко Раїса Григорівна - начальник освіти Вишгородської РДА, заслужений вчитель України
Ковалевський Олександр Михайлович - директор КП «Баришівська тепломережа»
Кожем'яко Микола Миколайович - начальник цеху ДІЇ Васильківський хлібзавод AT "Київхліб"
Козачук Михайло Андрійович - генеральний директор ПОП АФ «Узинська»
Козицький Євген Юрійович - генеральний директор Вишгородської філії З AT «Екран»
Козлов Євген Миколайович - голова профспілкового комітету ДСП «Чорнобильська АЕС»
Колодій Юрій Олексійович - директор державного підприємства «Тетерівський досвідно-виробничий лісгосп»
Колупайло Юрій Тимофійович - директор Вишгородського районного комунального підприємства «Вишгородтепломережа»
Коноплястий Павло Валерійович - головний лікар Піївської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини, с. Потоки
Костенко Борис Миколайович - керівник народного аматорського ансамблю народної пісні та музики «Родовід»
Костюченко Максим Іванович - голова Іванківської районної ради
Котляр Сергій Анатолійович - директор МПП «РІФ»
Коцур Віктор Петрович - ректор ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»
Кравець Марина Олексіївна - директор Дівичківської загальноосвітньої школи І—III ступенів
Кравченко Олександр Іванович - директор TOB АФ «Дім»
Кравчук Володимир Денисович - директор комунального підприємства «Бучанське управління житлово-комунального господарства» Бучаиської міської ради
Краюхіна Ольга Миколаївна - керівник образотворчої студії «Калина», с. Фурси
Кривенький Володимир Іванович - директор TOB «Пилипчанське»
Крят Анатолій Федорович - голова правління ВАТ «Білоцерківський консервний завод»
Куделін Олександр Віталійович - головний інженер комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства»
Кудлай Іван Миколайович – директор TOB «Терезинське»
Куклєв Костянтин Юрійович - генеральний директор TOB Підприємство "Пластик Карта"
Кулакова Валентина Василівна - заступник директора Миронівської дитячо-юнацької спортивної школи Куліш Володимир Борисович - заступник головного лікаря державного закладу «МСЧ-5»
Купцов Валерій Володимирович - директор ЗAT «Бориспільський автозавод»
Кураченко Василь Олексійович - директор ПП «Лосятинське»
Кутаф'єва Людмила Кузьмівна - заслужений вчитель України
Лавриченко Іван Іванович - голова профспілкового комітету відокремленного підрозділу «Атомремонтсервіс»
Лазаренко Олександр Йосипович - Гнідинський сільський голова
Леляк Олександр Іванович - голова Іванківської районної державної адміністрації, депутат Іванківської районної ради
Леонова Людмила Миколаївна - вчитель географії, заступник директора ліцею, м. Славутич
Лещенко Олексій Дмитрович - керівник ФГ «Лещенко»
Линкевич Олександр Бернатович - заступник міського голови міста Славутича, завідуючий відділом освіти
Литвин Андрій Олександрович - Макіївський сільський голова
Лісніченко Володимир Іванович - генеральний директор відокремленого підрозділу «Атомремонтсервіс»
Лісніченко Михайло Володимирович - редактор міжрайонної громадсько-політичної газети «Життя і слово», заслужений журналіст України
Ломако Дмитро Михайлович - лікар Білоцерківської районної лікарні
Лопот Олександр Андрійович - головний лікар Білоцерківської районної лікарні
Лутченко Ганна Дмитрівна - директор центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів
Ляшенко Анатолій Вікторович - голова ФГ «Лан»
Майструк Юрій Борисович – директор ВAT « Цукропроммеханізація »
Мамро Микола Володимирович – механізатор ПАТ «Миронівське ХПП»
Мартишко Валерій Іванович - депутат Бориспільської міської ради
Марченко Любов Петрівна - завідувач фельдшерсько-акушерського пункту, с. Гланишів
Марченко Олександр Борисович - голова кооперативу «Електроклуб»
Марченко Олексій Андрійович - генеральний директор TOB «Комплекс "Агромарс"», заслужений працівник сільського господарства України
Менших Наталія Андріївна - завідувач бібліотеки для дітей, смт Гребінки
Мигалюк Микола Васильович - тренер-викладач з боротьби дитячої юнацької спортивної школи відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації
Микитенко Тамара Михайлівна - депутат Іванківської районної ради
Миколаєць Микола Максимович - директор TOB «Сухоліське»
Мірошник Олексій Васильович - директор приватного акціонерного товариства «Кагма»
Мітраков Борис Григорович - генеральний директор ПАТ «МЖК Україна»
Міхно Андрій Вікторович - тренер-викладач відділення футболу Миронівської дитячо-юнацької спортивної школи
Мороз Петро Микитович - генеральний директор TOB Спільне підприємство «Укрінтерм»
Москаленко Петро Іванович - пенсіонер
Москаленко Ярослав Миколайович - депутат Київської обласної ради
Мосціпан Олександр Олексійович - Герой України, депу¬тат обласної ради, керівник TOB «Нива Переяславщини»
Музика Михайло Гаврилович - Голова громадської ради при Бориспільській районній державній адміністрації
Мусієць Галина Василівна - завідувач фельдшерсько-акушерського пункту, с. Красне
Намистюк Василь Михайлович - головний лікар Обухівської центральної районної лікарні
Нездемовська Тамара Євгенівна - головний санітарний лікар міста Славутича
Нестеров Роман Григорович - директор Миронівського районного краєзнавчого музею
Нечипоренко Катерина Іванівна - сільський голова Дитятківської сільської ради
Нікітенко Лариса Михайлівна - директор комунального підприємства «Агентство з розвитку бізнесу в м. Славутичі»
Нужда Павло Леонтійович - заслужений вчитель України, заступник голови Білоцерківської районної ради
Одиниця Віктор Васильович - директор соціально- психологічного Центру, депутат міської ради
Онищук Віталій Євгенійович - голова Пугрівської сільської ради
Осьмак Лариса Борисівна - директор Гребінківської гімназії
Охріменко Олександр Георгійович - Узинський міський голова
Павленко Віктор Петрович - головний лікар Вишгородської ЦРЛ, заслужений лікар України
Павленко Іван Якимович - заслужений працівник культури України, художній керівник народного аматорського колективу с. Лука
Пархоменко Юрій Миколайович - директор Березанської сортодослідної станції
Пашинський Сергій Іванович - керівник TOB «Сона»
Пашківська Юзефа Володимирівна - директор Київського філіалу Українського інституту експертизи сортів рослин
Петренко Сергій Вікторович - керівник ЗАТ «Агрофірма Березанська птахофабрика»
Петров Геннадій Якович - генеральний директор TOB ВКФ «Лігена», депутат Бориспільської ради
Петров Костянтин Миколайович - директор TOB «Альянс-сервіс»
Пилипчик Володимир Олександрович - депутат Бориспільської міської ради
Пироговський Олександр Юрійович - голова правління ЗАТ «Молпродукт»
Пісківець Валентин Андрійович - голова TOB «Спецтехніка»
Пододьський Григорій Юхимович - художній керівник народного муніципального камерного хору «Благовіст»
Полежака Олександр Леонідович - голова Яготинського районного споживчого товариства
Поліщук Людмила Миколаївна - заслужений працівник культури, завідувач відділу освіти
Поперечний Роман Антонович - в. о. директора ПрAT « Центросталь-Домсталь»
Поташник Семен Ізраілович - Герой України
Потельчак Володимир Андрійович - голова правління ПАТ «Яготинський механічний завод»
Поулопоулос Анастасіос - TOB «Бучанський завод склотари»
Прилипко Юрій Ілліч - депутат Ірпінської міської ради
Приліпко Олексій Васильович - Герой України, пенсіонер, колишній генеральний директор АК «Пуща-Водиця»
Прохоренко Микола Іванович - сільський голова села Трушки
Прудиус Олексій Григорович - директор TOB АПК «Насташка»
П'яна Наталія Тимофіївна - секретар сільської ради села Кип'ячки
Рибчин Віталій Володимирович - директор комунального підприємства громадського харчування «Продсервіс» Бутанської міської ради
Рихлик Тамара Іванівна - заслужений вчитель України
Ровенська Євгенія Сергіївна - директор Глевахівської загальноосвітньої школи І-III ступенів
Розпутній Леонід - директор TOB АФ «Білоцерківська»
Ромашок Олександр Володимирович - генеральний директор ВАТ НВП «Прецизійні абразиви»
Росстальна Світлана Іванівна - головний лікар Ірпінської міської поліклініки
Савельєв Володимир Костянтинович - заслужений тренер України, тренер зі стрибків на батуті Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи міста Славутича
Самійленко Микола Васильович - голова КСП «Україна», заслужений працівник сільського господарства України
Сахненко Галина Антонівна - головний зоотехнік СТОВ «Зоря»
Середній Олександр Петрович - сільський голова села Велика Каратуль, голова районної федерації футболу
Сивак Анатолій Миколайович - завідувач хірургічного відділення Ірпінської міської поліклініки
Сидоренко Володимир Григорович - директор Новопетрівської школи мистецтв, заслужений працівник культури України
Сирота Ігор Григорович - голова правління ВАТ «Укргідроенерго»
Сігал Марина Анатоліївна - голова правління TOB Комплекс "Агромарс"
Сініченко Олександр Олександрович – викладач Вишгородської дитячої музичної школи, заслужений артист України
Сіренко Олександр Олександрович – голова правління ПАТ «Яготинський маслозавод»
Скітневський Володимир Михайлович – начальник Іванківської будівельної організації ВАТ «ПМК-2»
Склярова Надія Григорівна - директор дитячої школи мистецтв смт Глевахи
Скоцик Віталій Євстафійович – керівник TOB «Амако Україна»
Смірнов Геннадій Михайлович – директор TOB «Ольвіта»
Сологуб Антоніна Прокопівна - Герой Соціалістичної Праці
Соха Володимир Георгійович - генеральний директор TOB «Хенкель Баутехнік (Україна)»
Срібна Майя Іванівна - секретар сільської ради села Козина
Стасюк Юрій Петрович - начальник Трубізького міжрайонного управління водного господарства
Степанечко Володимир Олександрович - голова правління ПАТ «ПМК-43», заслужений будівельник України
Стрельник Людмила Іванівна - лікар-терапевт Миронівської ЦРЛ
Строкін Юрій Борисович - вчитель фізкультури Пилипчанської загальноосвітньої школи І—III ступенів
Сухецький Анатолій Касьянович - ветеран атомної енергетики, ветеран ЧАЕС, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
Сушко Лідія Іванівна - викладач музично-теоритичного відділу Миронівської школи мистецтв
Терещенко Валерій Іванович - заслужений тренер України, майстер спорту, кандидат наук, професор
Тітлова Валентина Іванівна - завідуюча методичним кабінетом Миронівського районного відділу освіти
Ткаченко Михайло Микитович - керівник апарату Миронівської районної державної адміністрації
Тонких Віктор Олександрович - депутат міської ради, почесний громадянин міста Славутича
Триліський Володимир Маркович – генеральний директор ПрАТ Фабрика "Комбі"
Трифонова Світлана Миколаївна - призерка шести Параолімпійських ігор
Трошин Сергій Олександрович – директор TOB «Завод будівельних матеріалів і конструкцій»
Турченко Микола Федорович – директор TOB Фабрика "Промінь"
Урманов Олег Батуйович - виконуючий обов'язки директора Вишгородської філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ВАТ «Укргідроенерго»
Ушмаєв Дмитро Ігорович – директор TOB «Три ведмеді», депутат Бориспільської міської ради
Федірко Надія Василівна - директор Іванківського районного ліцею
Федчук Галина Олександрівна - директор Чупирянського НВО
Фомічов Юрій Кирилович - генеральний директор ПП «Будівельна компанія», депутат міської ради
Фурдичко Микола Григорович - директор сільсько-господарських підприємств «Петрівське» та «Дубівське»
Фурсенко Микола Іванович - сільський голова села Фурси
Харченко Василь Андрійович - директор TOB «Краєвид»
Цвик Василь Вікторович - депутат обласної ради, директор TOB «Урожай»
Чагаровський Вадим Петрович - голова наглядової ради «Білоцерківський молочний комбінат»
Чебан Георгій Васильович - директор Вишгородського міського комунального підприємства «Водоканал»
Черницька Антоніна Станіславівна - директор Бориспільської багатопрофільної гімназії «Перспектива», депутат Бориспільської міської ради
Черняхівський Анатолій Іванович - заслужений вчитель України
Чесноков Сергій Миколайович - голова спілки підприємців міста Славутича
Чигиринов Віктор Юхимович - голова правління ВАТ «Богуславська суконна фабрика»
Чукань Віктор Васильович - начальник Іванківської будівельної організації ДП «Іванківська ПМК-8»
Шапіро Борис Абрамович – голова TOB ІБК «Базис», депутат Бориспільської міської ради
Шевченко Василь Васильович – директор Згурівського професійного ліцею
Шилов Іван Петрович - голова правління, директор колективного підприємства « Білоцерківпродукт»
Шкарабан Віктор Іванович - генеральний директор ДП «Кюне і Нагель»
Шкарпітко Ніна Олексіївна – директор Науково-методичного центру
Шпак Ігор Степанович - директор видавничого дому «АДЕФ-Україна»
Щербак Меланія Іванівна - сільський голова села Іванівки
Щиголь Андрій Борисович - директор TOB «Меридіан плюс (Україна)»
Юрловська Олена Юріївна - Герой України, заслужений майстер спорту України, багаторазова чемпіонка та призерка Параолімпійських ігор з біатлону та лижних гонок
Юров Юрій Григорович - генеральний директор TOB «Кен-Пак (Україна)»
Якимець Микола Миколайович - голова СВК імені Щорса
Яровий Віктор Петрович - директор ЗАТ «МЖК-буд»
Ярьомка Світлана Миколаївна - чемпіонка Європи та світу з дзюдо та самбо, призерка Олімпійських ігор
Ясинський Михайло Дмитрович – начальник управління ветеринарної медицини
Яцюк Василь Петрович - голова правління ЗАТ «Меліоратор»

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

eurowine

Віктор Янукович
Анатолій Присяжнюк
Олександр Качний
Володимир Тимченко
Дмитро Христюк
Андрій Немни
Валерій Олійник
Богдан Дубас
Микола Висотенко
Ярослав Добрянський
Владислав Байчас
Олександр Покотило
Ігор Кунець
Петро Іваненко
Анатолій Деменок
Володимир Сабадаш
Олег Мазепа
Олександр Приходько
Олександр Носаль
Василь Явон
Сергій Малий
Олександр Леляк
Максим Костюченко
Іван Шевченко
Віктор Бевз
Олександр Заяць
Володимир Луцюк
Олександр Куцик
Віктор Гудзь
Валентина Усик
Михайло Бондаренко
Ігор Рафальський
Раїса Близнюк
Михайло Макаров
Андрій Недяка
Тетяна Прибора
Микола Олексієнко
Сергій Вахній
Світлана Осінська
Микола Горбалінський
Борис Соболь
Дмитро Лимарь
Ірина Паланська
Анатолій Смоліженко
Олександр Поліщук
Іван Миколюк
Олександр Варін
Анатолій Дунаєнко
Василь Савчук
Анатолій Федорчук
Анатолій Федорук
Сергій Іващенко
Володимир Скаржинський
Олександр Шкіра
Володимир Удовиченко

Адміністративно-територіальний устрій:
Київська область:
Баришівський район
Білоцерківський район
Богуславський район
Броварський район
Бориспільський район
Бородянський район
Васильківський район
Вишгородський район
Згурівський район
Іванківський район
Кагарлицький район
Києво-Святошинський район
Макарівський район
Миронівський район
Обухівський район
Переяслав-Хмельницький район
Рокитнянський район
Поліський район
Сквирський район
Ставищенський район
Таращанський район
Тетіївський район
Місто Березань
Місто Біла Церква
Місто Бориспіль
Місто Бровари
Місто Васильків
Місто Буча
Місто Ірпінь
Місто Обухів
Місто Переяслав-Хмельницький

Вони прославляють Київщину
Ділова еліта Київщини

Аббасов Ільгар Шамілович
Абрамчук Микола Іванович
Баєв Сергій Олександрович
Бартош Анджей Кобилєцкій
Баско Віталій Олександрович
Безпечний Микола Григорович
Березовський Андрій Володимирович
Бєлік Володимир Іванович
Блінова Тетяна Мусіївна
Білецька Людмила Іванівна
Бондарчук Катерина Федорівна
Бучинський Любомир Ярославович
Вайсфельд Леонід Аронович
Владіміров Сергій Ігорович
Воробієвський Віктор Володимирович
Гануш Олександр Миколайович
Геля Володимир Михейович
Говорун Віталій Миколайович
Голуб Руслан Тарасович
Гончарук Федір Филимонович
Горбалінський Микола Дмитрович
Горішний Сергій Іванович
Грабова Ольга Костянтинівна
Губський Віктор Григорович
Гульчак Володимир Петрович
Данчук Леонід Іванович
Дарага Віра Іванівна
Добровольський Володимир Михайлович
Дідик Юрій Андрійович
Думенко Людмила Григорівна
Жабський Григорій Тимофійович
Жукотанський Олександр Васильович
Зільберблат Геннадій Михайлович
Зюменко Лариса Степанівна
Іщенко Павло Дмитрович
Калита Микола Мусійович
Камінський Віктор Францевич
Канна Володимир Афанасійович
Карпук Анатолій Іванович
Коваль Анатолій Олексійович
Ковальчук Володимир Михайлович
Коверда Вадим Миколайович
Козирєв Павло Генріхович
Кодєбеький Олексій Іванович
Корицький Броніслав Броніславович
Косенко Віталій Вікторович
Кропивко Сергій Володимирович
Кубицький Віталій Степанович
Кулініченко Григорій Володимирович
Лисенко Валентина Василівна
Лашкова Любов Семенівна
Лісних Валерій Володимирович
Ломака Ігор Миколайович
Лукачук Тарас Ігорович
Малинка Сергій Миколайович
Мальований Василь Володимирович
Марченко Олександр Олександрович
Мельник Петро Володимирович
Михайлова Стелла Євгенівна
Мірошкін Олег Олександрович
Музичка Людмила Анатоліївна
Мурга Михайло Миколайович
Овсієнко Антон Михайлович
Олефір Леонід Іванович
Онука Володимир Володимирович
Опанасенко Сергій Васильович
Павлушко Юрій Іванович
Пацан Юрій Іванович
Латинський Сергій Іванович
Петришин Василь Іванович
Перегінець Василь Миколайович
Пшонна Клавдія Іллівна
Руденко Наталія Іванівна
Рябець Володимир Іванович
Рябчук Михайло Миколайович
Семко Наталія Григорівна
Синько Микола Миколайович
Струков Костянтин Андрійович
Суходольський Іван Васильович
Тітов Віталій Іванович
Тіхонов Віктор Павлович
Томенко Любов Миколаївна
Тороиов Денис Олексійович
Третяк Олег Миколайович
Удовиченко Володимир Петрович
Устіч Віктор Сергійович
Фаріон Костянтин Петрович
Федірко Ніна Іванівна
Філатович Олександр Володимирович
Хоменко Віталій Миколайович
Цезарі Біяк
Центило Леонід Васильович
Цибуленко Віталій Валерійович
Чубук Олександр Іванович
Шалімов Володимир Ілліч
Швидкий Микола Андрійович
Шевченко Іван Олександрович
Шевченко Ольга Володимирівна
Шепеленко Олександр Васильович
Шнуров Євген Свиридович
Шурипа Василь Петрович
Янковський Дмитро Станіславович


EuroWine

06/06/2013 13:16



Languages

Ужгородский коньячный завод Директор - Гисем Владимир Васильевич 88000, Украина, г. Ужгород ул. Тимирязева, 19, тел.: (0312) 63-86-21, 64-20–93 e-mail: ukz@tysa.ua

ВИНОГРАДАРСТВО И ВИНОДЕЛИЕ Аналитические исследования, Экспертизы, Консультации Александр Сидоренко +38(050) 318-16-90